#2015-12-28 07:30:57 

Udo

Użytkownik

Witam Panowie. Szukam sprawdzonej firmy, która w swojej ofercie ma coś takiego jak schody. Zazwyczaj wraz z tym asortymentem wiążą się pewne inne dlatego napisałem tylko o schodach. Czy zna ktoś firmę z Poznania produkującą schody? Bardzo mi zależy na kimś konkretnym.
#2015-12-28 09:11:40 

TonnySoprano

Użytkownik

Poznań ma niesamowicie duży rynek jeżeli chodzi o produkty budowlane i związane z wystrojem wnętrza. Kiedy szukałem dla siebie czegoś podobnego, zasypała mnie cała masa ofert i katalogów. Nie wiedziałem w czym wybierać.
#2015-12-28 11:00:56 

Udo

Użytkownik

No u mnie to samo. Na hasło balustrady Poznań dostałem kilka tysięcy odpowiedzi w wyszukiwarce, a najgorsze jest w tym wszystkim to, że większość z nich była konkretna. Jeżeli chodzi o rynek to jest on duży, ale nie koniecznie każdą firmę można nazwać rzetelną i godną polecenia. Ja szukam właśnie takiej, której można zaufać. Ostatnio trafiłem na fabrykę schodów i byłem miło zaskoczony. Nawet jak zadzwoniłem żeby dopytać się kilku szczegółów, dostałem bardzo konkretne i merytoryczne odpowiedzi. To chyba świadczy o dużym profesjonalizmie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015