#2016-02-03 02:32:58 

Kastet

Użytkownik

Każdego roku w naszej szkole dochodzi do wymian uczniowskich, w trakcie których do Polski przyjeżdża grupa gości z Niemiec. Zwykle pokazujemy im zabytki i kulturę naszego regionu, ale nie zapominamy też o rozrywce. W tym roku chciałbym zorganizować dla nich zawody na placu broni laserowej. Taką ofertę ma firma LaserTag, ale chciałem zapytać o wasze wrażenia z tej zabawy.
#2016-02-03 04:52:34 

Gąska

Użytkownik

Z młodymi ludźmi, zwłaszcza jeśli są z Niemiec możesz spokojnie wybrać się na taką zabawę. Jest ona zupełnie bezpieczna. Ja byłam tam z moimi nastoletnimi dziećmi i gdyby było coś nie tak na pewno bym o tym napisała. Wiele radości sprawiło im bieganie z karabinami i walka na lasery.
#2016-02-03 06:44:36 

TonnySoprano

Użytkownik

Trzeba powiedzieć, że rozrywkę w Poznaniu mamy na najwyższym poziomie. Inne regiony mogą nam pozazdrościć tego jak można spędzić wolny czas. Oby tak było dalej.
#2016-02-03 06:56:17 

dachówka

Użytkownik

Firma o której piszesz jest bardzo znana na rynku rozrywkowym w Poznaniu. Od dawna organizują spotkania, imprezy okolicznościowe, czy też spotkania firmowe. Trochę można poczytać o tym tutaj lasertagpoznan.pl/imprezy-okolicznosciowe/wieczor-kawalerski. Jednym słowem profesjonaliści w swojej branży.
#2016-02-03 09:22:09 

Dyszel

Użytkownik

Ja bym na twoim miejscu spytała polskich rodziców, czy wyrażają zgodę na udział ich dziecka w tego typu imprezie. Trafisz na kogoś z konserwatywnym podejściem do życia i zaczną się problemy. Wiem coś o tym, bo sam przechodziłem tego typu sytuacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015