#2016-03-18 08:46:41 

pozazmysłowa

Użytkownik

Cześć witajcie szukam właśnie fajnego prezentu na walentynki z którego moglby korzystac moj chlopak i ja tez. czyli cos wspolnego dla pary. Ogolnie moze byc mocno erotyczne bo my jesteśmy otwarci tylko nie mamy w tym doświadczenia. Chcialabym zeby tu w temacie polecali jakies rzeczy ludzie ktore naprawde mieli z nimi do czynienia a nie w ciemno jakies bajki
#2016-03-18 09:56:19 

zastępowa19

Użytkownik

Jeśli chodzi o fajne gadżety erotyczne dla par to moge ci polecic przede wszystkim jakies fajne stroje i wiadomo np. pierscien na penisa bo ob bedzie stymulowal i ciebie i partnera. a jesli chodzi o jakies wieksze rzeczy to na pewno jakis wibrator wspolny chyba
#2016-03-18 11:15:49 

Gąska

Użytkownik

Ja powiem wam co dostalam super i oboje z chlopakiem jestesmy z tego mega zadowoleni i caly czas korzystamy. Skórzany zestaw erotyczny bdsm po prostu jestesmy oczarowanii.. uprzeze zaciski wszystko jest super wykonane i jest jednoczesnie mocne w doznaniach i delikatne.. ja naprawde jestem w siodmym niebie jak tego uzywamy i moj chlopak tez przynjamniej tak mowi
#2016-03-18 13:36:37 

Marmolada

Użytkownik

ja moge powiedziec ze w moim przypadku koraliki analne sie spisaly na medal bo ja to lubie i maz tez uwielbia jak sie tym bawie i go to podnieca swiaterosa.pl/140-koraliki-analne kupowalam chyba ktores z tych nie byly za drogie a sa w dobrym stanie juz od dawna. ale to wiadomo nie do kazdego bo niektorzy to lubia wszystko tradycyjnie wiaodmo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015