#2016-04-12 03:27:55 

Udo

Użytkownik

Kłaniam się nisko. Przyznam szczerze, że nie miałem wcześniej możliwości by założyć temat, ale teraz potrzebuję porad. Mam problem z uzębieniem. Nie jest w najlepszej kondycji. Nie wiem co powie stomatolog, ale moim zdaniem nie nadają się już do uratowania. Może jednak się mylę, nie wiem nie jestem stomatologiem. Dajcie namiar na kogoś dobrego, bo nie wierzę w tych pseudo specjalistów. Na kasę chorych nie dostałem się do stomatologa. A czekać już dłużej nie chcę.
#2016-04-12 05:44:25 

Mikuś

Użytkownik

Witaj. Jeśli masz problem z uzębieniem znaczy, że musi być coś na rzeczy. Spróchniałe, łamliwe, kruche, niestabilne uzębienie zwykle wymaga usunięcia. Nie chcę cię martwić, ale być może przydadzą ci się protezy zębowe Poznań tutaj się kieruj, w naszym pięknym Poznaniu masz wiele solidnych gabinetów i wyspecjalizowanych protetyków. A wiem, że proteza nie jest taka straszna.
#2016-04-12 06:31:22 

zastępowa19

Użytkownik

Witajcie chłopaki. Może akurat będzie można uniknąć protezy, od czego są koronki, implanty i te inne. Sądzę że powinieneś poszukać świetnego dentystę w Poznaniu jest ich wiele, dlatego problemów nie powinieneś mieć. Jeśli żeby są jeszcze do uratowania to trzeba je jak najdłużej leczyć, użytkować. W protezie nigdy nie jest tak samo jak wcześniej.
#2016-04-12 06:56:51 

TonnySoprano

Użytkownik

Też uważam, że najlepsze są naturalne żeby i trzeba się nimi cieszyć jak najdłużej. Tutaj mają dobrego specjalistę duodenti.pl. Radze wam tam sobie zajrzeć. Mają dobre znieczulenie komputerowe.
#2016-04-12 08:42:56 

Bullet

Użytkownik

protezy?? A to nie dla 70-latkow?
#2016-04-12 09:18:27 

kiecka25

Użytkownik

Witajcie. Moim zdaniem powinieneś udać się do specjalisty. Tutaj podaję namiar na profilaktykę profesjonalną duodenti.pl/uslugi/profilaktyka-profesjonalna/. Mnie wyleczyli. Miałem nietypowe leczenie kanałowe, lekarz w przychodni na kasę chorych zakwalifikował to do usunięcia. A tam mi wyleczyli.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015