#2016-05-17 05:49:09 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Szukam pomysłu na internetowy biznes. Kiedyś handlowałam przez Allegro ciuchami z Anglii, a teraz mam przymusowe wolne od pracy i szukam jakiegoś pomysłu na dodatkowy zarobek w Internecie. Pomyślałam o sklepie, tylko czym teraz opłaca się handlować?
#2016-05-17 07:03:30 

TonnySoprano

Użytkownik

Myslisz ze ktos poda ci gotowy przepis na sukces? Jesli handlowałas juz ciuchami z Anglii to moze warto pujsc wlasnie w tym kierunku przynajmniej masz w tym jakies doswiadczenie.
#2016-05-17 07:17:19 

PociechaONA

Użytkownik

Trudno powiedzieć, jakie sklepy internetowe mają dzisiaj branie, bo chyba nikt nie prowadzi takich zestawień. Ogólnie warto handlować różnego rodzaju nowościami i tym, co ludzie niechętnie zwracają. Teraz każdy ma prawo do zwrotu towaru kupionego przez Internet i wszystkie małe internetowe sklepy odzieżowe dostały przez to ostro po czterech literach.
#2016-05-17 08:21:08 

zastępowa19

Użytkownik

Najlepiej zająć się taką branżą, na ktorej się cokolwiek znasz. Jeśli masz małe dziecko, to pewnie znasz się na produktach dziecięcych i dla mam, pewnie znasz się też na ciuchach, butach, kosmetykach itp. Jeśli szukasz inspiracji może zajrzyj tutaj aptusshop.pl/ . W serwisie są gotowe platformy dla sklepow działających w roznych branżach, przypuszczam że te biznesy są teraz najbardziej popularne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015