#2016-05-19 23:43:12 

Mikuś

Użytkownik

Cześć wszystkim! Tak się zastanawiam właśnie nad zakupem prezentem dla swojej ukochanej na 5 rocznicę naszego ślubu. Do tej pory zawsze kupowałem jej perfimy, ale teraz w sumie naszło mnie, ze może coś takiego bardziej erotycznego, w sensie ładnią bieliznę. Oglądałem już różną bieliznę nocną w sklepach i nawet sporo rzeczy mi się podobało, ale czy kobieta nie odbierze tego jakoś źle?
#2016-05-20 01:56:06 

PociechaONA

Użytkownik

Szczerze? Ja nie znoszę prezentu w postaci perfum, no chyb że facet kupi dokładnie te same co używam obecnie, ale moje gusta się często zmieniają i lubię jednak kupować inne, a jak ktoś kupi to jest się skazanym na to co podobało się drugiej osobie. Jeśli o mnie chodzi to bielizna byłaby super sprawą, zdecydowanie bym się nie obraziła, a i na pewno po zakupie wparowała bym do łóżka w tym nowym nabytku :D Według mnie spokojnie możesz kupować właśnie taką bieliznę, fajny pomysł na stosunkowo okrągłą rocznicę.
#2016-05-20 03:24:37 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Erotyczna bielizna jest super pomysłem na prezent, ale pod warunkiem, że oczywiście Twoja kobieta gustuje w takich rzeczach. Osobiście znam jedną dziewczynę, która jest mega poważna, przywiązana do religii i ponoć nie wyobraża sobie takich rzeczy, ale może tylko tak gada, sama nie wiem :P Jak dziewczyna lubi takie rzeczy to czemu nie.
#2016-05-20 04:17:46 

Mikuś

Użytkownik

Boję się tylko, że kupię jakąś elegancką damską bieliznę i później okaże się, że jest za mała, albo za duża. Strasznie mi się podobają w ogóle rzeczy, które są sprzedawane w tym sklepie sklep.fernandperil.com, znalazłem go przypadkowo, ale od razu przypadł mi do gustu.
#2016-05-20 07:14:25 

Nakrochmalona

Użytkownik

To nie wiesz jakie wymiary ma Twoja żona? Ło matkooo… :/ zajrzyj do kosza z brudnym praniem i obczaj co jest na metkach bielizny jak masz jakieś wątpliwości.
#2016-05-20 08:24:44 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Nawet jak nie trafisz kolego, już pomijając ten rozmiar, ale jeśli prezent chociażby się nie spodoba, to przecież kupując przez neta masz pełne prawo do zwrotu w ciągu 14 dni, nie wiem czy tym się tak przejmujesz ;)
#2016-05-20 09:10:46 

zastępowa19

Użytkownik

Jak coś to ja kupiłam już mnóstwo majtek damskich w sklepie www który podałeś i naprawdę byłam z nich zadowolona, dobra jakość więc nie masz się czego obawiać, a i ceny w miarę przystępne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015