#2016-06-29 02:53:09 

PociechaONA

Użytkownik

Aloha! Mam zagwostkę. Mamy basen, który przykrywamy na różne pory roku plandeką. Tyle, że zdarzył się już wypadki, kiedy któryś z naszych gości zimą przypadkiem wchodził na nią i wpadał do środka… pomijam fakt, jak można nie zauważyć basenu i plandeki. Zresztą, ona sama też szybko robi sie dziurawa. Nie jest to więc najlepszy sposób na chronieie basenu żadną porą, czy przed liścmi i resztą. Już nie wspmne o tym, że jest to strasznie niewygodne takie narzucanie. Wiecie, jak sobie lepiej z tym poradić?
#2016-06-29 03:53:45 

Bullet

Użytkownik

Tylko błagam… nie mów, że to robicie taką plandeką, jak na przyczepę, czy drewno… bo chyba skisnę :D To powinna być specjalne przykrycie, najlepiej z folii termoizolacyjnej, która dodatkowo nagrzewa wodę, kiedy basen jest przykryty. No i nie można zapominać też o niezbędnej chemii.
#2016-06-29 04:51:38 

PociechaONA

Użytkownik

A możesz mi powiedziec, gdzie dostanę takie przykrycia? Bo wstyd przyznać, ale rzeczywiscie do tej pory to był taki materiał, jak się przykrywa coś, by chronić przed deszczem…
#2016-06-29 06:15:19 

Bullet

Użytkownik

Uf… no dobra, na pewno odpowiednie przykrycia dostaniesz pod tym adresem: bio-baseny.pl/przykrycia-basenowe/ . Tam dostaniesz nie tylko takie, co trzea samemu naciągnać na basen, ale też i rolety, zarówno z mechanicznym jak i elektrycnym systemem naciągania, więc pełna wygoda.
#2016-06-29 07:15:53 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Ja również polecam tę stronę, co kolega podał. To nie tylko świetny producent (polski!) basenów, ale też i sprzedawcy chemii i akcesoriów basenowych, które mogą być dodatkowa atrakcją na takim basenie. Zresztą wejdź i pobuszuj trochę, zobaczysz, co fajnego Ci beda mogli zaoferować ;)
#2016-06-29 08:28:49 

PociechaONA

Użytkownik

Dziękuję Wam obojgu za odpowiedzi. Na pewno przyjrzę się bliżej ich sklepowi i licze na to, że dostane tam wszystko, czego potrzebuję. Tymczasem myślę, że temat mozna już zamykac ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015