#2016-06-30 22:27:12 

PociechaONA

Użytkownik

Jeszcze mam sporo czasu, ale wolę już teraz wybadać teren. W przyszłym roku będziemy robić taras. jaki materiał będzie najlepszy? naturalne drewno, płytki czy może deski kompozytowe?
#2016-07-01 00:34:20 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Ja mam u siebie płytki i szczerze nie polecam. Wystarczy, ze spadnie lekki deszcz i już jest taka masakryczna ślizgawka. Strach dziecko puścić, no i przez to taras jest częściej wyłączony niż gdyby była tam zwykła deska albo kompozyt.
#2016-07-01 01:40:33 

dachówka

Użytkownik

Zgadzam się kafle odpadają, jak już to może kostka, ale ona nie jest tak estetyczna. Wszystko jest kwestią gustu. Do desek kompozytowych wystarczy mop i miotła i już masz taras idealny, naturalne deski wymagają trochę więcej wysiłku.
#2016-07-01 04:20:16 

pozazmysłowa

Użytkownik

pamiętaj, ze ważny jest cały system tarasowy. Zanim położysz deski kompozytowe na taras lub cokolwiek innego musisz odpowiednio przygotować podłoże i legary, klipy i wkręty. Oczywiście nie musisz robić tego sama. Sa od tego specjaliści. Jednak lepiej jest wiedzieć, co powinni wykonać by taras służył ci przez lata.

#2016-07-01 04:31:33 

TonnySoprano

Użytkownik

Najlepiej zajrzyj na stronę procenta desek. Niejedna firma oferuje kompleksowe usługi. Od samego początku do ostatniej deski. Wiedzą tez jak poradzić sobie z trudnymi miejscami. Jeśli taras nie jest tradycyjnym kwadratem ;)
#2016-07-01 05:15:03 

Mikuś

Użytkownik

Potwierdzam, Grupa Ecco jest bardzo solidną firmą. U mnie robili mostek z kompozytu. taki na d stawem. Nie wiem jak to wygląda w przypadku tarasu, ale przy stawie, gdzie jest tak duża wilgotność kompozyt był wręcz koniecznością. Jest przyjemny w dotyku i dobrze wygląda. ja chodzę praktycznie cały czas boso, wiec jest to dla mnie ważne.
#2016-07-01 07:10:18 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Mój sąsiad kładł deskę kompozytową sam. Generalnie z niego jest złota rączka. Taki gość co wszystko potrafi, ale jak tak patrzyłam to nie wydawało się bardzo skomplikowane. Podobno można znaleźć tez filmiki instruktażowe na YouTubie. Ja oczywiście nie próbowałam sama, ale jeśli ktoś ma smykałkę może spróbować.
#2016-07-01 08:31:34 

PociechaONA

Użytkownik

Ja chyba jednak zamówię kompleksową usługę. Nie chciałabym żeby coś mi się rozjeżdżało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015