#2016-07-19 01:46:12 

Nakrochmalona

Użytkownik

Szukam od dłuższego czasu sprawdzonego biura tłumaczeń z którym mogłabym podjąć długotrwałą współpracę bo miesięcznie mam około 30 dokumentów do przetłumaczenia. Może nie są to bardzo specjalistyczne teksty ale wymagają doświadcznia i płynnym posługiwaniem się jezykiem. Proszę o polecenia.
#2016-07-19 03:39:20 

sporysz

Użytkownik

Bardzo dobry tłumacz angielskiego ma biuro w Poznaniu na ul. Lwa. Byłem u niego kilka razy bo mam kredyt na mieszkanie za graicą wzięty w funtach i musiałem mieć na to papiery tutaj w kraju. Tłumaczenie bardzo profesjonalne i drobiazgowe. Polecam każdemu bo naprawdę warto.
#2016-07-19 06:21:44 

Kastet

Użytkownik

Na początku roku miałem do przetłumaczenia umowy z angielskiego które były dosyć skomplikowane bo szczegółowo opisywały maszyny budowlane. Znajomi polecili mi wybrać się do tej agencji wiec nie zastanawiałem się i poszedłem tam. Tłumaczenia były gotowe błyskawicznie, tak szczerze to dłużej leżały i czekały na odbiór niż zajęła sama praca nad nimi. Do merytorycznej strony zlecenia również nie mogę się przyczepić bo wszystko wykonane jak należy, pzdr.
#2016-07-19 09:17:24 

dachówka

Użytkownik

Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne na język angielski to rówież mogę go polecić bo jest terminowy i sprawdzony. Niezależnie od stopnia skomplikowania staje na wysokości zadania i zawsze kończy zlecenia w terminie. Stawki również bardzo w porządku o wiele niższe niż u innych tłumaczy u których pytałam, ale i tak najbardziej zaskoczył mnie szybki czas realizacji.
#2016-07-19 09:49:17 

Nakrochmalona

Użytkownik

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015