#2016-08-08 03:10:18 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Tak jak w temacie interesuje mnie dobry audyt energetyczny, ale nie taki tylko dla papierka, ale taki prawdziwy, który powie mi jak zmniejszyć kosztyogrzewania, koszty klimatyzacji, przygotowania ciepłej wody ioświetlenia. Czy ktoś z was korzystał już z takiego audytu i może mi coś polecić. Albo słyszał o jakiejś firmie godnej uwagi i wie ile takie usługi kosztują.
#2016-08-08 03:39:08 

pozazmysłowa

Użytkownik

Na polskim rynku najlepsze audyty robi ekoprodet.pl. rzeczywiście te wszystkie koszty ogrzewania, klimatyzacji i całej reszty można znacznie obniżyć po takim audycie. Na pewno są bardzo profesjonalni i przede wszystkim skuteczni.
#2016-08-08 05:06:01 

PociechaONA

Użytkownik

Jeżeli chodzi o cenę audytu energetycznego Ekoprodet to nie jest ona wysoka. A jak jeszcze weźmie się pod uwagę zyski płynące z oszczędności to w ogóle bardzo się opłaca. sam audyt przebiegał bardzo sprawnie. Sprawdzili wszystko, pomierzyli i rozpisali mi wszystkie zalecenie, co się do czego nadaje i co można zrobić. Mój dom jest dosyć stary i byłam pełna wątpliwości, ze cokolwiek uda się zmienić, ale okazało się, ze kilka prostych zmian wpłynęło na cały bilans energetyczny domu.
#2016-08-08 06:00:45 

TonnySoprano

Użytkownik

Przede w3szystkim sprawdź czy taki audytor ma wymagane papiery i certyfikaty. Czasami możesz trafić na jakiś hochsztaplerów. Oczywiście nie jest to częste, ale się zdarza i lepiej nie ryzykować, bo się może okazać, ze ten audyt nie jest ważny, szczególnie jeśli chcesz się starać o dofinansowanie albo kredyt.
#2016-08-08 06:46:19 

ZwinnaRuda

Użytkownik

No sprawdzę na pewno, chociaż przyznam, ze nie podejrzewałabym nikogo o takie oszustwa., ale różni ludzie chodzą po ziemi i lepiej sprawdzić czy ktoś się nie podszywa pod inną osobę. Dziewczyny zalinka bardzo dziękuję Przyda się :* buziaki.
#2016-08-08 08:36:14 

pozazmysłowa

Użytkownik

Powodzenia :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015