#2016-08-29 06:14:13 

Gąska

Użytkownik

Czy ogrzewacie swój dom w przyjazny dla środowiska sposób? Jeśli tak, to co tam ciekawego macie? Zaczęłam się ostatnio żywo interesować tym tematem, bo chyba okazuje się, że odnawialne źródła energii nie tylko… są odnawialne;D ale też wcale nie muszą kosztować strasznie dużo, i dają jakieś oszczędności w użytkowaniu. Jak to jest?
#2016-08-29 07:26:07 

TonnySoprano

Użytkownik

ja z trochę mniej odważnych sposobów od kolektorów, ale podobnie przyjaznych naturze, polecam pompy ciepła – i jest spora satysfakcja z użytkowania. Ekologia i lepsza wydajność i ta nowoczesność w domu robi na wszystkich wrażenie.;)
#2016-08-29 07:55:55 

ZwinnaRuda

Użytkownik

to w takim razie ja jestem bardziej odważna, bo mam kolektory słoneczne próżniowe i to już od dosyć dawna.;D na początku było z nimi trochę myślenia i zachodu, ale teraz jest po prostu idealnie. I kolega ma rację, bardzo zwracają na siebie uwagę, mam wrażenie, że mój dach to taka żywa reklama odnawialnych źródeł energii. Zaraziliśmy już dwie inne pary.;D
#2016-08-29 09:22:01 

Mikuś

Użytkownik

a ja zainwestowałem w zamontowanie oszczędnych elektrycznych ogrzewaczy wody i też jestem bardziej przyjazny dla środowiska.;) świetna sprawa z tą ekologią. I przyznam, że zaraźliwe, bo sam na to nie wpadłem, namówiła mnie siostra, która z kolei podpatrzyła to u swojej koleżanki i tak metodą łańcuszkową… nawet dosyć zabawna sytuacja.;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015