#2016-08-30 05:33:30 

ZwinnaRuda

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem kobietą więc pewnie nikogo nie zdziwi, że kuchnia to moje małe królestwo, tak jak napisałam w temacie. Mój mężczyzna podziwia i szanuje mój potencjał kulinarny oraz ten w roli pani domu, więc powiedział, że w naszym nowym mieszkaniu pozwoli mi samodzielnie urządzić kuchnię. Ale czad! Tylko, że totalnie się na tym nie znam. Macie dla mnie jakieś rady, żeby kuchnia wyglądała majętnie, ale jednocześnie klimatycznie i zwyczajnie ładnie, zachęcająco?
#2016-08-30 07:09:37 

PociechaONA

Użytkownik

Ja też uwielbiam spędzać czas w kuchni. Kupiłam ładną tapetę imitującą kawiarnię i zdobi ona jedną z moich ścian. Wygląda to naprawdę urokliwie. Ponadto mój narzeczony wybierał zlewozmywak do kuchni , postawił na granit i nie zawiódł mnie tym – naprawdę ufam jego gustom. W końcu wybrał mnie na partnerkę życiową :D.
#2016-08-30 08:08:28 

pozazmysłowa

Użytkownik

Racja, granit w kuchni rządzi. Jeśli nie jesteś przekonana, jedno spojrzenie na stronę internetową: bort.com.pl/baterie-kuchenne-granitowe i już będziesz, gwarantuję Ci to. Zlewozmywaki i baterie kuchenne z granitu mają poza tym o wiele więcej zalet, niż tylko ładny wygląd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015