#2016-08-30 04:14:03 

PociechaONA

Użytkownik

Witam. Generalnie założyłam temat, bo szukam poważnych propozycji. Przede mną trudna decyzja życiowa odnośnie zmiany kursów. Chodzi oczywiście o doszkolenie. Uważam, że szybciej znajdę odpowiadającą mi pracę, jeśli będę nieco bardziej przeszkolona od innych. Mam oszczędności, które udało mi się uzbierać poprzez zagraniczną pracę, teraz chce zainwestować w siebie. Jak myślicie jakie kursy są godne polecenia, by być numerem jeden na rozmowie kwalifikacyjnej?
#2016-08-30 05:13:52 

Bullet

Użytkownik

Cześć. W sumie to masz sporo racji. Dzięki kursom znacznie ładniej wyglądają dokumenty aplikacyjne. Nie są one jakoś szczególnie drogie. Wszystko zależy od tego w jakim kierunku siebie widzisz i na jakim stanowisku, żeby dostosować się do tego, a nie robić coś, co rekruterzy w ogóle nie będą brali pod uwagę podczas rozmowy. Jeśli szukasz dobrej firmy szkoleniowe to w Poznaniu taka się znajdzie. Tutaj daję namiar na stronę internetową halibut.pl/. Może akurat znajdziesz tam dobry kurs. Są ciekawe podziały tematyczne, można wziąć pod uwagę szkolenia miękkie, bo oferta na nie też ładnie się prezentuje.
#2016-08-30 05:52:42 

dachówka

Użytkownik

Dzień dobry. Poszperałam korzystając z linka, który podałeś i znalazłam coś takiego halibut.pl/menadzerow/. Tu kurs menadżerów. Jak dla mnie najbardziej na czasie. Można się tam wiele nauczyć. Sama bym się zapisała, ale na razie muszę zająć się domem. Po urlopie wychowawczym z pewnością powrócę do tego, aby jednak wykonać taki kurs. Zawsze lepiej to wygląda i można dowiedzieć się więcej.
#2016-08-30 08:34:16 

Mikuś

Użytkownik

Kursy zawsze są dobrze widziane, bez względu na co robione, więc nic tylko się zapisywać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015