#2016-09-07 00:41:23 

Udo

Użytkownik

Siemano wszystkim. Miałem ostatnio mały incydent na drodze, kobieta wjechała we mnie i przy okazji skasowała mi połowę auta. Dostałem dzisiaj odszkodowanie za ten wypadek i kwota ta jest co najmniej śmieszna. Czy ktoś ma na to jakieś rady? Co mogę z tym zrobić?
#2016-09-07 03:03:21 

Mikuś

Użytkownik

Polecam wejść na stronę avistapolska.pl i tam zobaczyć ofertę. Korzystałem z usług i firma prowadzi odkup odszkodowań w zamian za natychmiastową wypłatę dodatkowej kwoty. Fajna sprawa dla osób prywatnych które nie mają możliwości biegać po sądach i ubiegać się o dodatkowe fundusze ;)
#2016-09-07 04:11:55 

pozazmysłowa

Użytkownik

Akurat dla mnie firma zajmowała się podatkiem od ugody pozasądowej i polecam bo firma bardzo rzetelna i profesjonalna. Wycenę dostałam w ciągu jednego dnia od przesłania dokumentów i wszystkie szczegóły wraz z wypłatą miałam za sobą po niecałym tygodniu. Mega fajna sprawa, myślałam że już nic nie uda mi się załatwić.
#2016-09-07 06:14:50 

zastępowa19

Użytkownik

Słyszałam dużo o tej firmie i nawet skorzystałam z ich usług. Fajnie jest mieć za sobą kogoś kto zajmuje się odszkodowaniami współpracując z nimi jesteś w stanie otrzymać pieniądze zaraz po tym jak otrzymasz odszkodowanie. Bardzo ułatwia to wszystko, szczególnie odwoływanie się od decyzji.
#2016-09-07 08:21:20 

Udo

Użytkownik

Chyba też skorzystam z usług tej firmy. Szukałem w internecie sporo informacji co mogę w tym wypadku zrobić i wszyscy piszą to samo, jeżeli nie mam dużego zapasu gotówki to nie ma co się porywać bo stracę pieniądze jeszcze zanim odzyskam cokolwiek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015