#2016-09-14 03:52:54 

Mikuś

Użytkownik

Siemanko. Niedługo otwieram wreszcie swoją firmę! I jestem mega z tego powodu naprawdę szczęśliwy. Chodzi teraz o to, że niedługo będą targi, na których będzie właściwie taka prapremiera naszej marki. A jak to na takich targach bywa, to trzeba się jakoś tam jednak ludziom pokazać i zareklamować. Macie jakieś pomysły jak to wygląda? Do tej pory raczej nie miałem okazji bywac na takich imprezach i nie mam pojęcia jak do tego podchodzić
#2016-09-14 06:52:11 

kiecka25

Użytkownik

Kolego gratuluję! A podchodzi się do tego bardzo prosto. Wystarczy dać ludziom jaką rekamowkę, prezent gift. Najlepiej jeszcze zapakowane to wszystko w specjalnie przygotowaną na taką okazję torebkę firmową, w której to wszystko będziesz bardzo ładnie wręczyć, ułożyć. U mnie się to sprawdza, tłumy zainteresowanych zawsze spore. I nie tylko po darmowy długopis, ale serio się okazuje, że zainteresowanie ofertą też ogólnie wzrasta
#2016-09-14 07:01:36 

Bullet

Użytkownik

Też mogę taką formę polecić. U mnie najlepiej się sprawdzają w tej sytuacji torebki białe i na nich jakiś nadruk najlepiej walnąć do tego i całość robi naprawdę piorunujące wrażenie, także spoko pomysł moim zdaniem, polecam
#2016-09-14 07:59:44 

Mikuś

Użytkownik

No rzeczywiście. Teraz mi daliście naprawdę do myślenia tymi torebkami i chyba się na nie zdecyduję. W sumie to już się zdecydowałem, myśleć na ten temat nie będę, tylko po prostu biorę co jest :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015