#2016-09-13 21:11:21 

Dyszel

Użytkownik

Hej. Moi drodzy co mam zrobić? Żona się uparła żeby kupić ogrodową wannę spa, jedną z bardziej wypasionych. Juz nawet model jest wybrany. Z tym ze nie do konca mi się to widzi. Uwazam po prostu ze wydamy kase a po tygodniu z tej wanny nikt nie bedzie chcial korzystac i tak bedzie sobie stała. Co na ten temat sądzicie czy taka inwestycja się opłaca?
#2016-09-13 22:23:00 

kiecka25

Użytkownik

Myślę że przesadzasz. Być może żona ma słomiany zapał, stąd stawianie jej od razu w takim świetle ale wydaje mi się że każda kobieta lubi o siebie dbać, lubi relaks i czas dla siebie a posiadanie własnej wanny spa no to po prostu marzenie wiekszosci. Mają one wiele zastosowań, możesz zaprosić znajomych na grilla a pozniej na relaks w spa. Moj maz zawsze gada o interesach ze swoimi bracmi na basenie w saunie czy w takich wielkich wannach. Mowi ze wtedy najlepiej dojsc do porozumienia.
#2016-09-13 23:35:42 

sporysz

Użytkownik

To moze od razu zainwestuj w ogrodowy basen? Ostatnimi czasy koszty budowy spadły, nie jest to już rozrywka tylko dla bogaczy. Osobiście uważam że własny basen to coś niesamowitego. Kiedy chcesz mozesz sobie wejsc do wody i popływać, przed pracą, po pracy kiedy miałeś ciężki dzień... nie brzmi to wspaniale? Byłem kiedyś nad morzem w ośrodku posiadającym basen częściowo pod gołym niebem i nigdy nie zapomnę nocnych kąpieli z dziewczyną :).
#2016-09-14 01:58:16 

Dyszel

Użytkownik

Tak wiem coś o tym, bo mam basen ogrodowy już od bardzo dawna. Dwa lata temu trochę go rozbudowaliśmy, zrobiliśmy małą zatokę z podgrzewaną wodą, którą można odsłaniać na zimę. A co do cen to jest tak jak mówisz zapłacilismy bardzo mało w porównaniu do 5-10 lat wstecz. Może i ta wanna nie jest takim złym pomysłem. Pogadam jeszcze ze znajomymi i zdecyduję. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
#2016-09-14 03:42:29 

sporysz

Użytkownik

Szok, facet ma basen i chce jeszcze stawiać wannę :D. Powiedz mi kolego na której to ulicy leżą te wszystkie pieniadze?
#2016-09-14 05:54:20 

Dyszel

Użytkownik

Na wielu ale wszystkie prowadzą pod górkę ;].
#2016-09-14 07:19:50 

sporysz

Użytkownik

Dobra odpowiedź, dzięki. Napisałem Ci priva jakbyś mógł to odpisz proszę.
#2016-09-14 09:49:23 

Dyszel

Użytkownik

Bardzo miło że napisałeś ale nie zawieram internetowych znajomości. Dzięki za Twoje wypowiedzi i wszystkiego dobrego! Samych sukcesów życzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015