#2016-09-19 01:15:52 

TonnySoprano

Użytkownik

Mam poważny problem z ubezpieczycielem, który nie potrafi porządnie wycenić kosztów naprawy mojego samochodu. Posiadam AC i ktoś w nocy po prostu władował mi się w samochód uszkadzając cały prawy bok. Gośc z ubezpieczenia przyleciał i poleciał po kosztach z częściami ze szrotu plus malowanie tych części chyba pędzlem i emalią bo cena nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Na nic moje próby rozwiązania problemu, wiecie jak sobie z tym poradzić?
#2016-09-19 01:28:00 

Mikuś

Użytkownik

lecieć do prawnika według mnie najlepiej i darować sobie dyskutowanie z ubezpieczalnią bo oni niestety uwielbiają kominować. Ja nawet przejechałem się już na tych droższych ubezpieczycielach, którzy teoretycznie powinni robić mniej problemów…niestety, o swoje trzeba walczyć.
#2016-09-19 04:19:23 

zastępowa19

Użytkownik

Generalnie w mojej okolicy firma Invicte dochodzi odszkodowania w Poznaniu od wielu lat i sama korzystałam z ich usług. Polecam zajrzeć do takich właśnie specjalistów bo tutaj zawsze szybko i za rozsądne pieniądze można rozwiązać swoje problemy. U mnie moja mama długi czas walczyła o odszkodowanie od zarządcy dróg za kompletnie zniszczone koło po wjeździe w mega dziurę, dzięki tej pomocy naprawdę udało się odzyskać sensowne pieniądze.
#2016-09-19 05:43:43 

TonnySoprano

Użytkownik

Z tym prawnikiem to będzie pewnie drogo, ale co do firmy macie rację, warto byłoby chyba spróbować. Tam trzeba załacić z góry za ich usługi? Ktoś wie może?
#2016-09-19 07:01:21 

zastępowa19

Użytkownik

nie, w moim przypadku była to prowizja od ugranej kwoty u ubezpieczyciela. Po prostu ile tam firma odzyska tyle odbiera sobie procentowo prowizji od tej ikwoty, a jeśli zdarzy się, że nie pyknie uzyskanie pieniędzy to firma zostaje bez wynagrodzenia, a Ty nie musisz za to oczywiście w ogóle płacić.
#2016-09-19 08:15:00 

Mikuś

Użytkownik

A stary ten samochód? Może warto zgłosić szkodę całkowitą i po prostu odzyskać całą wartość pojazdu, a potem dołożyć tę kasę do zakupu czegoś innego?
#2016-09-19 09:14:53 

TonnySoprano

Użytkownik

no duży warty nie jest, to fakt, ale auto mam od wielu lat i wiem czym jeżdżę i co mam pod maską, kupię coś używanego i nie wiem potem ile poprzedni właściciel nakombinował…autko się dobrze sprawje i wolę je naprawić ;) Dzięki tak czy inaczej, bardzo mi pomogliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015