#2016-09-19 22:36:19 

Dyszel

Użytkownik

Czy unikanie przez sprzedającego sprawdzenia auta na stacji kontroli pojazdów mogę poczytywać jako chęć ukrycia czegoś? Zainteresował mnie pewien samochód który wygląda bardzo porządnie, wszystko niby jest z nim tak jak powinno być, cena też normalna, ani za niska ani za wysoka, no ale ta stacja kontroli mnie martwi. Nawet nie miałem szczerze takiego zamaiaru żeby gdzies jezdzic, rzuciłem od niechcenia zeby zobaczyc reakcje no i facet stal sie bardziej wycofany. Ktos wie o co chodzi?
#2016-09-20 00:45:41 

kiecka25

Użytkownik

Moze uznał że to Ty kombinujesz i nie chcesz wcale auta kupić tylko wciagnac go w koszta i utrate czasu. Ludzie są różni, nie odgadniesz.
#2016-09-20 03:01:48 

sporysz

Użytkownik

Pozostaje własnie kwestia kto płaci, ale nie spotkałem się z sytuacją żeby był to sprzedający. Zabierz faceta do profesjonalnej stacji kontroli, np tu: speedcar.pl/stacje-kontroli-pojazdow-warszawa.html. Przekonaj go wcześniej że jesteś zainteresowany samochodem i kupisz go ale chcesz dla czystości sumienia sprawdzić. I tyle, więcej nie wykombinujesz. Na marginesie badanie na stacji speedcaru na pewno zrobi pozytywne wrażenie na sprzedającym a Tobie da wszelkie potrzebne informacje o samochodzie, nawet o grubości lakieru. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia z autem.
#2016-09-20 04:04:00 

Dyszel

Użytkownik

Dzięki, zrobię jak mówisz bo szkoda mi stracić autko.
#2016-09-20 06:40:44 

Nakrochmalona

Użytkownik

Znacie równie dobrą stację tyle że w Opolu? Jeśli tak to prosze o odpowiedź bo bardzo zalezy mi na czasie, sprawa jest pilna.
#2016-09-20 09:19:03 

sporysz

Użytkownik

Nie byłem w Opolu, ale standard wszędzie mają ten sam. Zajrzyj pod ten link - speedcar.pl/opole.html. Dlatego właśnie lubię sieci. Nieważne w jakim mieście bym się znalazł i miałbym coś do sprawdzenia to jadę do oddziału znanej mi firmy i wszystko mogę bez strachu załatwić. Odpisz czy znalazłaś i wszystko okej.
#2016-09-20 09:28:25 

Nakrochmalona

Użytkownik

Znalazłam i wszystko okej. To nawet nie tak daleko od mojego domu jak się okazuje :). Też lubię takie rozwiązania bo wiem czego się spodziewać nawet jak jestem gdzies na wyjeździe po drugiej stronie Polski. Dzięki za link, pozdrawiam i wszystkeigo dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015