#2016-09-21 05:59:52 

PociechaONA

Użytkownik

Cześć! Przeglądałam ostatnio sieć za poradami dla świeżych biznesmenów (czy raczej bizneswomen ;)) i trafiłam na ofertę coacha biznesowego Michała Łęgowskiego. I się zaczęłam zastanawiać, kim właściwie jest taki coach. Bo się teraz słyszy dookoła, że coaching taki modny i w ogóle, a tutaj widzę, że coaching biznesu. Ktoś może mi to wyjaśnić?
#2016-09-21 07:30:27 

TonnySoprano

Użytkownik

Generalnie coach to osoba, która pomaga Ci dostrzec własny potencjał, przez różne techniki psychologiczne. Zadaje Ci odpowiednie pytania, które pomagają Ci nakierować się na konkretne decyzje, czy wnioski. Pomaga Ci np. odkryć Twoje zdolności, o których mogłaś nie wiedzieć, że w Tobie drzemią :)
#2016-09-21 07:48:58 

zastępowa19

Użytkownik

Pomagają ci również w budowaniu zrozumienia z innymi :) Akurat pan Michał Łęgowski, którego też tutaj wspomniałaś, prowadzi też szkolenia z komunikacji, także tej niewerbalnej. Zresztą, on ma cały pakiet różnych szkoleń, sprawdź sobie dokładnie na jego stronie :)
#2016-09-21 08:47:18 

PociechaONA

Użytkownik

Właśnie oglądam, miałam tylko wątpliwości, czy to rzeczywiście jest skuteczne, ale coraz bardziej się przkeonuję, że chyba tak. Dzięki za odpowiedzi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015