#2016-09-22 01:14:07 

Udo

Użytkownik

Cześć Wam. Szukam naprawdę dobrej pizzerii z Poznania, która dowozi do miasta i do okolic pyszną pizzę. Liczę na Waszą pomoc, bo jednak mam mega złe wspomnienia z pizzami różnego typu. Raz się tak zatrułem pizzą, że to głowa mała i musiałem potem naprawdę mocno próbować się odtruć i ogólnie wracałem bardzo długo do zdrowia. Mam nadzieję, że ktoś z Was mi będzie w stanie coś doradzić i ogólnie nie będę miał już takich nieprzyjemnych wspomnień :P
#2016-09-22 03:05:32 

Mikuś

Użytkownik

Jeśli chodzi o pizzerie Poznań ma akurat świetną ofertę ;) ja akurat na ogół zamawiam z tego miejsca, bo mają tanie i przepyszne pizze. Lubię komponować swoje własne składniki i już tamtejszy szef kuchni jak dzwonie to doskonale wie jaką mi pizze przygotować ;) naprawdę super oferte ma, jak szukasz dobrej pizzy to zamawiaj śmiało od nich, w ogóle się nie zawiedziesz.
#2016-09-22 05:48:05 

TonnySoprano

Użytkownik

Nooo! Pizzeria Milenium zdecydowanie jest super! Mega często tam jadałem i będę jadł różne pizze i zawsze mam dobre po niej wrażenia ;) zero sesnacji żołądkowych i super uczucie nasycenia :P aż sobie zamówie bo w sumie nie ma co robić to zawołam kumpla, zamówimy pizze i pogramy w jakąś gierkę :P
#2016-09-22 08:27:52 

Bullet

Użytkownik

Ja często zamawiam pizzę na Jeżyce i uwielbiam smak DOBREJ pizzy ;) tak się składa, że akurat jestem prawdziwym koneserem i umiem rozpoznać jka coś jest kiepsko zrobione. Dlatego jak już to idę do borej pizzerii, jak tej co teraz poleciłem. Bo szkoda płacić za coś co potem jest naprawdę kiepskiej jakości. Idź do dobrej restauracji i ciesz się smakiem unikalnej pizzy
#2016-09-22 11:19:23 

dachówka

Użytkownik

Mmm pizza.. a ja akurat na diecie ;(((
#2016-09-22 12:39:18 

bezkres

Użytkownik

A ja bynajmniej nie na diecie i akurat oczekuje na przepyszną pizzę! ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015