#2016-09-27 04:13:43 

bezkres

Użytkownik

Dzień dobry. Sprowadza mnie tutaj sprawa bardzo ważnej wagi i zastanawiam się czy ktoś z Państwa może będzie wiedział, w jaki sposób można mi pomóc. Sprawa jest ważna dlatego, że jest mi potrzebny sprzęt a już konkretnie to koparka. Przecież koparki nie kupię, bo nie jestem milionerem, ale czy to się da jakoś może wynająć? Ktoś na ten temat może coś wie i się podzieli takimi informacjami? Chętnie się dowiem jakie macie sposoby
#2016-09-27 04:51:00 

widnokrąg

Użytkownik

Da się. Pewnie, że się da. Sam bardzo często z tego korzystałem, bo miałem taki tam mały problem na swojej działce i trzeba było co chwilę kopać, żeby się tego pozbyć. Na szczęście się udało bez problemu znaleźć taką dobrą firmę, która mi pomogła doprowadzić wszystko do porządku właśnie dzięki tej ich koparce
#2016-09-27 06:34:21 

bezkres

Użytkownik

To super! A możesz jakieś namiary dać czy coś? Czy jak to załatwiałeś? BO tez bym chętnie się właśnie dowiedział jak to mogę zorganizować, bo mam problem i to spory u siebie. Także mówię, że bez koparki to się właściwie nie obejdzie.
#2016-09-27 08:03:06 

widnokrąg

Użytkownik

no to nie jest właściwie żadna tajemnica, mogę CI podać. Na strone wykopiemy.pl/pl/page/wynajem wejdź i sobie popatrz jak to dokładnie wygląda. Ja z tego korzystałem i naprawdę jestem zadowolony, także mówię, że jest to całkiem spoko opcja i gdybym musiał jeszcze z czegoś takiego korzystać, to bardzo chętnie właśnie z tego.
#2016-09-27 09:22:38 

bezkres

Użytkownik

Wygląda to całkiem zachęcająco. Na dodatek widzę, że jeszcze oni mają na Śląsku układanie brukowej kostki i to mi się bardzo obecnie przyda, bo jak się wszystko rozkopie, to będzie to dobra okazja do tego, żeby wszystko na nowo poukładać i jeszcze to wymienić :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015