#2016-10-28 05:38:35 

Udo

Użytkownik

Witam wszystkich szukam hurtowni suszonych owoców, jakiś dodatków, zdrowych artykułów jak nasiona, orzechy itp. kiedyś miałem kontakt na naprawdę wspaniałą hurtownię i powiem Wam szczerze i że jak kupowałem od nich produkty, to potem schodziły jak oszalałe w moim sklepie. Klienci chwalili produkty i ich jakość itp. także szukam coś podobnego. Dobrej hurtowni, najwyższą jakość artykułów spożywczych, takich jak wyżej wymieniłem itp. może ktoś tutaj z forumowiczów zna podobną firmę? Zapraszam do dyskusji poniżej! Pomóżcie proszę mi coś wybrać!Będę bardzo wdzięczny, jak ktokolwiek włączy się w tę dyskusję!
#2016-10-28 07:02:17 

Mikuś

Użytkownik

Polecam tę hurtownię suszonych owoców ;) jest naprawdę znakomita. Zresztą jak masz czas i chęci, to poczytaj sobie opinię na temat tego miejsca. Zobaczysz, że są naprawdę znakomite ;) wiele osób bardzo zachwala m.in. jakość usług, szybkość dostawy i świeżość towarów ;) mogę całkowicie się z tym zgodzić i dodam od siebie, że bardzo dobre ceny udało mi się wynegocjować z tą hurtownią i bardzo dobrze na tym wychodzę. Polecam!!
#2016-10-28 09:41:49 

Bullet

Użytkownik

Ja też zamawiam hurtem słonecznik łuskany i musze powiedzieć, że bardzo wiele i ogólnie świetnie się orientuje w sprawach prozdrowotnych. Akurat słonecznik ma wyjątkowo dużo dobrych efektów i wartości odżywczych. Sporo witamin itp. także jak coś to każdemu polecam go spożywać ;) ogólnie to ta firma się świetnie nadaje do hurtowego zamiwania bo mają bardzo tanio i ogólnie naprawdę wszystko w świetnej jakości.
#2016-10-28 12:12:20 

kiecka25

Użytkownik

Ja też sporo się znam na właściwościach zdrowotnych, leczniczych itp. różnych produktów ;) akurat jestem sporą fanką orzechów makadamia w dobrej cenie i bardzo wiele ich spożywam ;) zostawiam odnośnik, gdzie lubię zmawiać sporą ilość orzechów ;)
#2016-10-28 13:20:54 

Kastet

Użytkownik

Ja też znakomite opinie słyszałem o firmie bakaliowo.pl;) akurat ta firma dostarczą do wielu firm, bardzo dobre produkty i wszyscy chwalą tę firmę ;) zdecydowanie jest dobrze się z nimi skontaktować ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015