#2016-11-03 04:57:57 

pozazmysłowa

Użytkownik

wszyscy boimy się dentysty, ale podobno już niedługo bedziemy mogli wydrukowac zeby w domowym zaciszu, co o tym myslicie, prawda czy dziecinne mrzonki? W kazdym razie mi się ta wizaja bardzo podoba, zapraszam do dyskusji
#2016-11-03 07:47:49 

Udo

Użytkownik

no wiesz to ze druk 3d jest coraz powszechniej wkorzystywany w roznych dziedzinach, protezy konczyn czy próba robienia lzejszego gipsu, to nie nowość. Może wydruk całych implantów zębów nie jest jeszcze tak powszechny, ale już teraz projektowanie 3d nierzadko wspiera wyrób tradycyjny, więc wydruk implantów na szeroka skale to tylko kwestia czasu. Więcej poczytasz na 3dphoenix.pl/stomatologia.html, stronie sklepu, który oferuje różnego typu drukarki przestrzenne wykorzystywane w medycynie i stomatologii.
#2016-11-03 09:12:15 

zastępowa19

Użytkownik

Jak już mowa o wydrukach zębów w domowym zaciszu, to jaka drukarkę 3d polecacie na domowy użytek?
#2016-11-03 11:26:16 

TonnySoprano

Użytkownik

Biorąc pod uwagę atrakcyjną cenę i dobrą jakośc, to polecam drukarkę 3novatica 3d gate, to jeden z powodów dla którego lubią ją zarówno specjaliści, jak i początkujący użytkownicy, a do tego posta obsługa wiem, bo sam spradziłem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015