#2016-11-28 06:34:29 

kiecka25

Użytkownik

Dawno nie byłam u kosmetyczki, a chciałabym poświęcic chwilę czasu dla siebie i zrobic sobie jakiś zabieg na twarz. Nie jestem na czasie i nie wiem jakie zabiegi są obecnie popularne w salonach kosmetycznych. Może Wy się orientujecie i mogłybyście mi coś polecić?
#2016-11-28 08:18:41 

Nakrochmalona

Użytkownik

Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, sprawdź, czy dany salon kosmetyczny ma dobre opinie i czy pracują w nim profesjonalne kosmetyczki. Ja kiedyś zraziłam się do pewnego niewielkiego salonu, bo zabieg oczyszczania twarzy wykonywała mi tam praktykantka albo stażystka, która nie miała wprawy i nie zrobiła tego tak jak należy. Teraz zawsze wolę się upewnić, czy mam do czynienia z profesjonalnym salonem i z poważnym traktowaniem klientów.
#2016-11-28 10:05:16 

zastępowa19

Użytkownik

Wg mnie najlepsze kosmetyczki pracują w klinikach medycyny estetycznej, gdzie oprócz upiększających zabiegów medycznych oferuje się klientom popularne zabiegi kosmetyczne na twarz i nie tylko. Np. w Gliwicach dobre kosmetyczki pracują w profesjonalnym studiu urody Klinika Markowicz, gdzie oferowane są takie zabiegi na twarz, jak: mikrodermabrazja diamentowa, chemabrazja, czyli złuszczanie kwasami, a także mezoterapia bezigłowa. To jaki zabieg będzie najlepszy akurat dla Ciebie, zależy od stanu i rodzaju Twojej skóry, a także od efektu, jakiego oczekujesz. Przy niektórych zabiegach zaleca się wykonanie ich całej serii, więc należy też wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015