#2016-11-29 11:35:02 

zastępowa19

Użytkownik

Hejo! Mam pytanko. Bo znalazłam ogónie taką hurtownie na stronie wolka24.com i się tak zastanawiam czy to na pewno warto z niej korzystać. Bo potrzebuję stałych dostaw towaru do mojego sklepu i tak się składa, że oni akurat mają taki towar, jaki najbardziej by mnie interesował i nie wiem w jaki sposób do tego podchodzić
#2016-11-29 12:53:51 

bezkres

Użytkownik

Jak to w jaki sposób? Ja się od bardzo długiego czasu zajmuję sprzedażą ubrań i jak dla mnie to tam jest najlepsza hurtownia odzieży męskiej z jaką kiedykolwiek miałem okazję współpracować, a już ich się sporo w mojej karierze przewinęło. No także mówię, że opłaca się to bardzo
#2016-11-29 13:15:25 

dachówka

Użytkownik

Ja na przykład ze strony wolka24.com/bielizna/bielizna-damska zamawiam zawsze bieliznę damską i mam pewność, że warto, bo zawsze można tam trafić na ceny, które rzeczywiście coś tam dają i się opłaca jeszcze to sprzedać po takiej cenie, że klienci będą zadowoleni
#2016-11-29 13:38:02 

zastępowa19

Użytkownik

Ale super. Bardzo się cieszę, że potwierdziliście tylko moje znalezisko. Dzięki temu teraz mam świetną firmę, w której mogę robić zamówienia i jeszcze się cieszyć, że ceny takie niskie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015