#2016-12-14 02:51:17 

Mikuś

Użytkownik

Siemka, pytanie do zorientowanych – gdzie można zamówić rolety zewnętrzne na pilot bo chciałem kupić rodzicom którzy już powoli przestają być na chodzie a ten bajer ułatwiłby im życie. Słońce czesto wali im prosto w telewizor tak ze nic nie widać, a niekiedy wiatry są tak silne że dudnią po oknach i nie dają spać. Znalazłem w necie jakies licytacje ale nie podobało mi się wykonanie, juz na zdjeciachwidacbylo ze to slabizna. Bede wdzieczny za znalezienie dobrej oferty. Pozdrawiam.
#2016-12-14 04:34:32 

TonnySoprano

Użytkownik

Jak szukasz dobrych rolet z niezacinającymi się mechanizmami to zajrzyj tu: http://fabrollo.pl/rolety-zewnetrzne/ bo mają dobre oferty na solidne produkty najwyższej jakości. Swoją drogą fajnie ze wpadles na taki pomysl bo starszym osobom na pewno bardzo to ulatwizycie, takze plus dla Ciebie :). To wszystko co napisałeś jest prawda bo te rolety rzeczywiscieladniezaslaniajaswiatlo i osłaniają przed wiatrem, ale przede wszystkim są antywłamaniowe wiec na pewno nikt nieproszony nie wejdzie im do mieszkania i nie wyjdzie z dorobkiem zycia, pzdr.
#2016-12-14 07:12:36 

Marmolada

Użytkownik

Też polecam zamawiać w Fabrollo bo mam od nich rolety antywłamaniowe w sklepie które już dwa razy ocaliły mnie przed kradzieżą. Złodzieje mysleli ze to jakies zwykle rolety i probowali je podwadzic, a potem roszczepic miedzy listewkami ale nic nie zadziałało. A najlepsze jest to że na roletach nie został żaden ślad poza zarysowaniami i lekko zdartą farbą. Fajna rzecz tak dla sklepów jak i starszych ludzi bo czytałam że są gangi które obrabiają mieszkania podczas mszy w kościele. Ludzie już naprawdę nie mają wstydu.
#2016-12-14 08:43:34 

Mikuś

Użytkownik

Nawet nie pomyslalem o tej korzysci ale macie racje – starszym ludziom na pewno sie to przyda tym bardziej ze moi rodzice mieszkają na parterze a dzielnica powoli robi się średnio ciekawa. Miło z waszej strony że mi pomogliście, doceniam ze chcialosie wam pisać :). Temat uwazam za zamkniety, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015