#2016-12-14 05:33:14 

pozazmysłowa

Użytkownik

cześć wszystkim! Lubię kupować polskie produkty, bo czuję wtedy, że wspieram swoich i lokalny rynek.;) zastanawiam się czy są jakieś kołdry i poduszki polskiej produkcji, które naprawdę warto docenić? Jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie dajcie znać!!:)
#2016-12-14 05:44:08 

Udo

Użytkownik

pewnie, że są. I mam podobne podejście do rynku lokalnego.;) kupowaliśmy z żoną poduszki i kołdry z tego sklepu https://proecodreams.pl/26-koldry-puchowe i możemy potwierdzić, że są bardzo dobrej jakości. To cieszy, bo nie tylko produkty sprowadzone z daleka są naprawdę wartościowe, a wielu ludziom niestety ciągle się tak wydaje… trzeba zmieniać ten stereotyp.;) może ktoś jeszcze zna ten sklep??
#2016-12-14 07:05:09 

zastępowa19

Użytkownik

tak, ja znam, co prawda nie z kołder, ale z poduszek. Jestem zadowolona z ich jakości.;) no i szybka, sprawna wysyłka, a to też ma dla mnie spore znaczenie, nie lubię czekać!;d
#2016-12-14 09:31:54 

dachówka

Użytkownik

no bo to smutne, że Polacy nie umieją docenić swoich lokalnych rynków… nawet jak na ironię, często wysyłamy swoje produkty i sprzedajemy je w innych krajach, ale w regionie panuje mniejsza lub większa cisza… mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni na lepsze…;)
#2016-12-14 10:53:48 

Mikuś

Użytkownik

łóżko bez wygodnej kołdry jest złym łóżkiem.;) poważnie! Doceniłem to dopiero jak zacząłem spać pod kołdrą z naturalnym wsadem, aż się nie chce rano wstawać i ten moment, kiedy idzie się spać jest fantastyczny…:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015