#2016-12-28 23:40:54 

pozazmysłowa

Użytkownik

Kochani potrzebna mi pomoc bo złamałam kluczyk w szafce w pracy, nie da się go wyjąć w żaden sposób, a jak nic z tym sama nie zrobie to mi potracastówe z wypłaty. Ile taki zameczek, najzwyklejszy w świecie kosztuje i czy kobieta poradzi sobie z jego wymianą?
#2016-12-29 02:34:05 

Mikuś

Użytkownik

Taki zameczek to kosztuje pare groszy, zobacz sama: http://www.kwadro-design.pl/pl/c/Zamki-meblowe/96. Nie wiem jakim cudem twój pracodawca tyle sobie liczy za naprawe tym bardziej ze wymiana jest prosta i zajmie ci góra 5 minut. Moja zona sama wymienilawkladke w drzwiach wejsciowych wiec kazda poradzi sobie z zamkiem w szafce.
#2016-12-29 05:06:08 

TonnySoprano

Użytkownik

Zgadza się, kupowałem sporo tych zamków bo odnawiałem szatnie i tak jak pisze kolega to kwestia paru złotych za sztuke. Zamawiałem z tego sklepu z linku razem z kompletem oświetlenia meblowego bo uznałem że to niedroga a bardzo przydatna rzecz bo w szafie wszystko łądnie widać. Myslałem czy nie zrobić takiego mechanizmu jak w lodówce ze zapala sie po otwarciu ale ostatecznie zostało na łańcuszek bo tak jest chyba praktyczniej.
#2016-12-29 05:57:03 

zastępowa19

Użytkownik

W sprawie oświetlenia szafy – to rzeczywiście tak ladnieoswietlawnetrze jak w reklamach i na grafikach? Wcześniej myślałam żeby kupić pasek z ledami i poprosić o pomoc kogoś kto zna sie na elekrycezeby mi to podlaczyl ale skoro moznakupic profesjonalny zestaw to nie mam co kombinować, prawda?
#2016-12-29 08:15:13 

TonnySoprano

Użytkownik

Rozważałem te listwy led ale ostatecznie wychodzą drożej niż komplet świateł wiec nie ma sensu sie w to bawić. Wnetrze szaf jest ładnie i całkowicie oświetlone nawet przy słabych żarówkach. Bajer spodobał mi sie do tego stopnia ze u siebie w domu tez zamontowałem :D. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015