#2017-01-11 00:46:06 

TonnySoprano

Użytkownik

Potrzebuję nawiązać kontakt z jakimś dobrym internetowym biurem tłumaczeń, które zatrudnia osoby tłumaczące teksty komercyjne na język czeski. Konkretnie chodzi mi o tłumaczenia stron internetowych na czeski. Ogólnie teksty nie są jakieś wybitnie skomplikowane. Takie zwykłe teksty ofertowo-reklamowe firm działających w różnych branżach.
#2017-01-11 01:28:06 

Mikuś

Użytkownik

Zajmujesz sie tworzeniem stron internetowych? Mam takie pytanie, jak firma chce wejsć z ofertą na rynek czeski to robi sobie stronę polską w wersji dwujęzycznej czy zaklada nową strone na jakims czeskim serwerze?
#2017-01-11 03:01:41 

kiecka25

Użytkownik

Poszukaj wśród studentów filologii polskiej. Na pewno znajdziesz kilku Czechów.
#2017-01-11 04:39:03 

TonnySoprano

Użytkownik

Większość zostaje przy polskiej domenie, ale robi strone dwujęzyczną. Moim zdaniem dobrze mieć jednak dwie różne domeny. Polską i czeską, tylko to wiąże sie z dodatkowymi kosztami i nie każdy się na to decyduje.
#2017-01-11 07:21:48 

Nakrochmalona

Użytkownik

Pod tym adresem, dziala jedno z większych internetowych biur tłumaczeń. W ofercie mają napisane, że tłumacza równiez na czeski lub z czeskiego na polski, także możesz spróbować. Co prawda nie maja cennika dla języka czeskiego, ale przypuszczam, że nie odbiega on w zasadniczy sposob od cen tłumaczeń na inne języki obce. Jesli interesuje Cie stała współpraca i tak pewnie wynegocjujesz jakąś korzystną dla siebie stawkę.

#2017-01-11 09:45:32 

Udo

Użytkownik

Też zastanawiam się nad założeniem dodatkowej strony na czeskim serwerze. Cześc moich produktów sprzedaje właśnie na rynku czeskim i chyba tak będzie najtaniej je promowac. Czy Ty prócz tworzenia stron zajmujesz się też innymi sprawami. Bo mnie interesowałoby dodatkowo wypromowanie tej strony w czeskim internecie.
#2017-01-11 11:26:13 

TonnySoprano

Użytkownik

Ja akurat się tym nie zajmuję, ale współpracuję z firmą, która to dla mnie robi. Co do biura tłumaczen to dzięki za linka. Na pewno sprawdze, ile by to u nich kosztowało. Ogólnie powiem szczerze trudno znaleźć dobre internetowe biuro tłumaczeń, które zatrudnia tłumaczy języka czeskiego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015