#2017-01-16 05:22:46 

Bullet

Użytkownik

Dzień dobry. Ostatnio długo zastanawiałem się nad tym, jakie konto wybrać, i muszę z żalem przyznać, że nie potrafię podjąć decyzji. Ciężko znaleźć idealną ofertę. Jeśli już bank umożliwia wypłaty we wszystkich bankomatach, to ma wysoką i niemożliwą do uniknięcia opłatę za kartę. W innych przypadkach jest znowu na odwrót. Otwarcie przyznam, że interesują mnie jak najniższe opłaty. Możecie coś polecić?
#2017-01-16 06:58:50 

TonnySoprano

Użytkownik

Przecież te opłaty to nic takiego strasznego. Kilkanaście złotych w tą lub tamtą. Każdy szanujący się bank ma jakąś stałą taryfę opłat. To pomaga w osiągnięciu stabilizacji.
#2017-01-16 09:15:36 

Mikuś

Użytkownik

A dla mnie opłaty to kolejna próba wyłudzania naszych pieniędzy. Czasem trzeba się nagminastykować, żeby ich uniknąć, ale opłaca się. W ciągu roku da się oszczędzić nawet 200 zł. W sam raz na jakiś konkretny prezent świąteczny.
#2017-01-16 10:30:15 

kiecka25

Użytkownik

Przypominam, że temat nie jest dyskusją o opłatach, a o kontach bankowych. Jeśli szukacie dobrego porównania, to zajrzyjcie tutaj: http://www.darmowekontabankowe24.pl/. Znajdziecie tu wszystkie ważne informacje, które pomogą w wyborze najlepszego konta osobistego. Wtedy już nie będzie trzeba dyskutować o opłatach, bo po prostu nie będziecie ich płacić. :)
#2017-01-16 11:28:35 

Bullet

Użytkownik

Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci jestem wdzięczny. Nawet nie przypuszczałem, że uda się znaleźć coś takiego. Gdybym znał darmowekontabankowe24.pl wcześniej, to na pewno wybrałbym coś lepszego niż mój obecny bank. No ale lepiej późno niż w ogóle. Serdecznie dziękuję za linka i życzę wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015