#2017-01-20 02:26:46 

Ethernia

Użytkownik

Witam. Kochani potrzebne mi opinie na temat opon Dunlopa bo znalazłam fajną ofertę na zakup ale nie wiem czy to na pewno dobra firma. Zalezy mi żeby nie wyszło w trakcie jazdy że samochód dziwnie sie zachowuje albo nie hamuje jak trzeba. Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc.
#2017-01-20 03:54:57 

TonnySoprano

Użytkownik

Jeżeli chodzi o Dunlop opony mają bardzo dobre. Przecież to jedna z wiodących firm na świecie produkujących ogumienie, nawet do aut rajdowych wiec co moze byc nie tak :)? Mój syn na takich jeździ i jest bardzo zadowolony wiec ty też sie nei zawiedziesz. Nie wiem za ile masz te opony do kupienia ale najtaniej w necie zamówisz tu: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-dunlop. Wiem to bo sprawdziłem wiekszosc sklepów i porównałem dokładnie ich oferty. Pozdrawiam.
#2017-01-20 05:07:37 

PociechaONA

Użytkownik

Również zamawiałam w Opony Kunicki i bardzo sobie chwalę niskie ceny i profesjonalna obsługę która profesjonalnie doradzi i wszystko dokłądnie wytłumaczy. Pierwszy raz zamawiałam opony wiec musiał mi ktos pomóc z tymi numerami i rozmiarami ale udało się perfekcyjnie. Oponki przyszły idealnie pasujace i super sie na nich jezdzi.
#2017-01-20 06:07:44 

Ethernia

Użytkownik

Dobrze to słyszeć bo wiem podobnie mało :(. Czyli moge do nich zadzwonic i wszystko mi podpowiedzą tak?
#2017-01-20 08:10:08 

PociechaONA

Użytkownik

Dokładnie, dzwoń i pytaj od tego przeciez jest obsługa. Najbardziej mi sie podobało że nie chcieli mi sprzedać czegoś najdroższego żeby miec zysk tylko to co było mi potrzebne, a szukałam mozliwie najtanszych i dobrych opon.
#2017-01-20 08:47:39 

Ethernia

Użytkownik

Bardzo ważny plus. Podjęłam już decyzje i bardzo dziekuje za pomoc i wypowiedzi. Musze tylko zadzwonić i sie upewnić że wszystko dobrze spisałam i zamówię to co trzeba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015