#2017-01-25 09:20:14 

pozazmysłowa

Użytkownik

Witajcie. Nie przepadam za butami na wysokim obcasie, ale w mojej nowej pracy nie jest zalecane chodzenie w butach na płaskiej podeszwie. Słyszałam, że najlepszym rozwiązaniem będą czółenka. Ja tymczasem nie mam tego rodzaju obuwia w swojej garderobie, gdyż mam tam głównie półbuty i szpilki, a te ostatnie są z kolei za wysokie. A Wy chętnie chodzicie w czółenkach? Jeśli tak, to doradźcie mi, gdzie najlepiej je kupić.
#2017-01-25 09:29:03 

zastępowa19

Użytkownik

Ja już od dość dawna, bo od czasów szkoły średniej chodzę w czółenkach. Są to eleganckie buty, które przydają się na rózne okazje – na egzaminy w szkole czy na uczelni, na formalne spotkania czy też do pracy w biurze. Interesującą oferte czółenek znalazłam na stronie internetowej https://awangardashoes.pl/produkty/damskie/czolenka,2,13680. Znajdują się tam niedrogie i porządne buty, pochodzące od uznanych producentów polskich oraz zagranicznych.
#2017-01-25 09:42:24 

pozazmysłowa

Użytkownik

Podoba mi się to, że w tej ofercie jest duży wybór czółenek w róznych wzorach i kolorach. Różnią się one od siebie również wysokością słupka.
#2017-01-25 11:13:26 

zastępowa19

Użytkownik

Tak, chociaż na ogół słupek w czółenkach ma od 5 do 7 centymetrów. Powyżej tej wysokości mamy do czynienia ze szpilkami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015