#2017-02-02 22:06:56 

Udo

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wkrótce z żoną wprowadzamy się do nowego mieszkania. Wybraliśmy już trochę mebli i wszystkie utrzymane będą w raczej nowoczesnym designie. Teraz szukamy odpowiedniej do salonu komody, która nie tylko pomieści sporo rzeczy, ale i tak będzie świetnie się prezentować. Bardzo proszę o rady. Aha, piszę z województwa wielkopolskiego.
#2017-02-02 22:40:27 

pozazmysłowa

Użytkownik

Cześć. Z doświadczenia wiem, że wybór odpowiedniej komody nie będzie łatwy. To mebel, który przykuwa wzrok, a zarazem pełni dość ważną funkcję. Dlatego naprawdę ciężko znaleźć taki model, który spełni wszystkie kryteria. Jeśli dysponujecie funduszami i czasem, to może zamówcie komodę wykonaną na zamówienie.
#2017-02-03 01:23:10 

Udo

Użytkownik

Czas nie byłby problemem, ale pieniędzy za dużo to nie mamy (sama rozumiesz - sporo wydatków). Dlatego szukamy raczej czegoś gotowego.
#2017-02-03 02:13:21 

Mikuś

Użytkownik

Jak komody nowoczesne do salonu to tylko tutaj: http://meblex-rawicz.pl/category/komody-pokojowe-do-salonu. Duży naprawdę duży wybór no i gwarancja wykonania z najwyższej jakości drewna. A jeszcze o ile dobrze się orientuję to na twoim terenie wożą za darmo lub za jakąś drobną opłatą.
#2017-02-03 03:25:42 

Udo

Użytkownik

Nie słyszałem wcześniej o tym sklepie, ale muszę przyznać, że wybór całkiem interesujący.
#2017-02-03 05:43:14 

zastępowa19

Użytkownik

Hej. Moim zdaniem Meblex to absolutna czołówka. Podoba mi się przede wszystkim ich stosunek do klienta. Zamówiliśmy z mężem kilka mebelków (m. in. stół) i dotarły do nas bardzo szybko. A muszę zaznaczyć, że mieszkamy w innym województwie. No i wszystkie meble dokładnie sprawdzone, bez żadnych usterek ani wybrakowań.
#2017-02-03 07:39:13 

TonnySoprano

Użytkownik

Jeśli chodzi o te komody nowoczesne do salonu to postarajcie się o jakieś mniej popularne odcienie. Naprawdę świetnie to wygląda. Może być np. dąb truflowy to jest genialny kolor do jasnego i dużego pokoju. No ale to jeszcze zależy od tego jakie macie ściany.
#2017-02-03 08:17:27 

Udo

Użytkownik

Bardzo wam dziękuję, bo dość dużo informacji mi tu zostawiliście. Myślę, że właśnie taki odcień dębu może pasować, a jak nie, to coś bardziej stanowczego, ciemniejszego. Ale na pewno coś wybiorę. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015