#2017-02-09 20:13:11 

pozazmysłowa

Użytkownik

Witajcie. Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was studiował może administrację w Warszawie. Zastanawiam się nad studiowaniem tego kierunku, chociaż moja rodzina namawia mnie na prawo. Ja jednak nie jestem przekonana co do prawa, gdyż sądzę, że jest to kierunek trudny, wymagający i bardzo pamięciowy. Administracja wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, bo po jej ukonczeniu można znaleźć pracę w jakimś urzędzie, a taka praca bardzo by mi odpowiadała.
#2017-02-09 22:50:17 

zastępowa19

Użytkownik

Skoro jesteś za studiowaniem administracji w Warszawie, to nie ulegaj naciskom rodziny i – jak to mówią – weź swoją przyszłość w swoje ręce. Uważam, że administracja to dobry kierunek, bo oprócz możliwości podjęcia pracy w urzędach daje również możliwość znalezienia zatrudnienia w przedsiębiorstwach, które posiadają dział organizacyjny lub prawny. Decydując się na studiowanie na tym kierunku, warto wybrać dobrą uczelnię, która posiada wysoki poziom kształcenia oraz nowoczesne zaplecze edukacyjne i która zapewnia odbycie praktyk studenckich w ramach wybranej przez danego studenta specjalizacji. Jedną z takich uczelni jest ta, która pod adresem internetowym http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/administracja.html prezentuje swoją ofertę studiów licencjackich na kierunku administracja.
#2017-02-10 01:49:14 

pozazmysłowa

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Chyba własnie potrzebowałam takich słów, które utwierdziłyby mnie w moim wyborze. Myślisz, ze po skończeniu administracji na tej uczelni nie będę mieć problemów ze znalezieniem pracy w swoim zawodzie?
#2017-02-10 03:41:11 

zastępowa19

Użytkownik

Uważam, że po ukończeniu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie z pewnością dasz radę znaleźć pracę w administracji, jeśli nie w sektorze publicznym, to w prywatnym.
#2017-02-10 05:58:07 

pozazmysłowa

Użytkownik

W takim razie pokażę mojej rodzinie ofertę przedstawioną przez tą uczelnię i spróbuję ich przekonać, że warto iść na studia właśnie tam.
#2017-02-10 08:37:41 

zastępowa19

Użytkownik

Trzymam kciuki. Powinni się zgodzić, chociaż może będą potrzebowali trochę czasu, żeby zaakceptować Twój wybór.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015