#2017-04-06 05:00:54 

pozazmysłowa

Użytkownik

Witajcie. Chciałabym skorzystać z usług jakiejś dobrej firmy zajmującej się doradztwem podatkowym we Wrocławiu. Którą tego typu firmę moglibyście mi polecić?
#2017-04-06 05:22:08 

zastępowa19

Użytkownik

Ja jestem stałą klientką doświadczonego biura rachunkowego, które pod adresem internetowym http://www.biurorewident.pl/doradztwo-podatkowe/ prezentuje szczegóły dotyczące oferowanego przez siebie doradztwa podatkowego we Wrocławiu. Zakres usług proponowanych przez to biuro w ramach doradztwa podatkowego jest bardzo szeroki. Ja zaczęłam korzystać z jego oferty, gdy zakładałam własną działalność gospodarczą. Pracujący tam fachowcy bardzo mi wtedy pomogli w zakresie procedury rejestracyjnej, w tym przy wyborze formy prawnej oraz formy opodatkowania mojego przedsiębiorstwa.
#2017-04-06 05:57:27 

dachówka

Użytkownik

Ja również znam i polecam to biuro rachunkowe. Korzystałam niejednokrotnie z jego usług jako osoba indywidualna. Biuro klientom indywidualnym z Wrocławia i okolic oferuje m.in. rzetelne porady i opinie, sporządzanie różnych deklaracji podatkowych, a także konsultacje w zakresie korzystania z ulg oraz odliczen od podatku.
#2017-04-06 06:35:46 

pozazmysłowa

Użytkownik

W takim razie ja chyba również zdecyduję się skorzystać z pomocy tego właśnie biura rachunkowego. A orientujecie się, jakie jeszcze usługi poza doradztwem podatkowym firma ta ma w swojej ofercie?
#2017-04-06 08:15:30 

zastępowa19

Użytkownik

Oprócz doradztwa podatkowego biuro rachunkowe biurorewident.pl świadczy dla swoich klientów usługi m.in. w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, bieżącego prowadzenia ewidencji dla potrzeb podatku VAT, sporządzania list płac i wyliczania składek ZUS, a także w zakresie obsługi umów cywilno-prawnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015