#2017-08-04 00:54:01 

Bullet

Użytkownik

Hej wszystkim. Są tutaj może jakieś osoby studiujące finanse, które zajmują się już swoją magisterką? Poszukuję inspiracji na jakiś dobry temat, ale z drugiej strony w miarę prosty w opracowaniu. Mam ogromne obawy, ponieważ pisanie takich rzeczy nigdy nie było dla mnie łatwe, nie potyrafię obierać swoich myśli w słowa i mam wrażenie, że moja praca będzie totalną porażką…
#2017-08-04 01:48:11 

PociechaONA

Użytkownik

Spokojnie, też tak myślałam kiedyś ;) Ja już dawno zrobiłam magistra, ale do dzisiaj pamiętam swoje obawy, że nie podołam i będzie lipa strasna. Nie było tak źle, trzeba fałdów przysiąść i jakoś to idzie.
#2017-08-04 04:14:41 

Bullet

Użytkownik

No obyś miała rację ;) A wracając do tematu, pomożecie w wyborze czegoś ciekawego?
#2017-08-04 05:18:57 

Dokładność

Użytkownik

Polecam poczytać sobie o tych usługach http://twojredaktor.pl/praca-magisterska-finanse, według mnie to rozwiąże Twoje problemy. Generalnie z pomocą specjalistów wybierzecie dobry temat, a i będziesz miał wsparcie świetnych fachowców podczas ich opracowywania. Jak obawiasz się tego wszystkiego to napisanie pracy magisterskiej z finansów z takim wsparciem według mnie jest bardzo dobrym krokiem. Ceny nie są wysokie, a jakość prac naprawdę doskonała.
#2017-08-04 05:52:30 

Bullet

Użytkownik

A jak dokładnie wygląda taka współpraca z tą firmą? Zainteresowałeś mnie tym mocno, nie powiem.
#2017-08-04 07:45:18 

Dokładność

Użytkownik

Po prostu po ustaleniu szczegółów dla pracy firma bierze specjalistę w tym konkretnym temacie i jemu przydziela jego opracowanie. Pracę piszę fachowiec, nie ktoś z ulicy kto bazuje na informacjach znalezionych w sieci, a wiadomo jak czasem z ich wiarygodnością.
#2017-08-04 08:15:33 

Bullet

Użytkownik

Super, trzeba będzie dokładniej obadać temat. Nie powiem, byłoby to dla mnie chyba najlepsze rozwiązanie, oby tylko nie bardzo kosztowne bo z finansami to średnio.
#2017-08-04 10:24:02 

zastępowa19

Użytkownik

Ja pamiętam jeszcze te czasy. Z koleżanką wspierałyśmy się i tak naprawdę pisaliśmy razem, wybrałyśmy sobie tematy w miarę zbieżne i wspólnie się uzupełniałyśmy. Nie było tak strasznie jak to się nam początkowo wydawało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015