#2017-10-09 00:46:44 

Gąska

Użytkownik

Z małżonkiem mamy całkiem udane relacje seksualne ale chwilami tęsknię za rozmiarami swojego partnera sprzed lat, który pochodził z Nigerii. Razem studiowaliśmy, nic do niego po latach nie czuję ale jakiś sentyment za tym jednym aspektem pozostał... Czy istnieje jakieś rozwiązanie w postaci tabletek które mąż mógłby łykać?
#2017-10-09 03:02:32 

widnokrąg

Użytkownik

Jak chodzi o suplementy powiększające prącie to oferta rynkowa jest szeroka tylko że ciężko stwierdzić które z produktów dają jakąkolwiek szansę na większy rozmiar a które to wajcha dla naiwnych. Ja tego nie wiem.
#2017-10-09 03:34:05 

Kastet

Użytkownik

Cóż sądzę że Twój facet to tak średnio by się cieszył jakby się zorientował że fantazjujesz ukradkiem za jakimś czarnoskórym Romeo. Radzę przemyśleć priorytety w związku...
#2017-10-09 04:43:25 

sporysz

Użytkownik

Nie ma co oceniać – może laska tak naprawdę w ogóle nie jest zadowolona z pożycia i szuka sposobu by je poprawić? Raczej lepsze to niż by miała szukać sobie kolejnego kochanka z Nigerii ;) A takie preparaty potrafią być bardzo skuteczne, swoją drogą.
#2017-10-09 05:08:48 

Nakrochmalona

Użytkownik

Pomijając dość dziwaczną motywację to sam temat jest interesujący. Ja bym nie miała nic przeciwko gdyby mój facet brał środki pod kątem większego członka – gdyby były skuteczne to tym bardziej :D
#2017-10-09 05:36:50 

pozazmysłowa

Użytkownik

Myślę że możesz przyjrzeć się bliżej temu specyfikowi http://penilarge.eu/tabletki-penilarge/. Ma dobre opinie i zdaniem sporej grupy mężczyzn te tabletki na powiekszenie rzeczywiście działają. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po taki preparat o którym jednak sporo wiadomo i który ma nabywców niż wydawać kasę na środki niewiadomego pochodzenia. Są w nim głównie naturalne surowce, to plus.
#2017-10-09 08:18:40 

Dyszel

Użytkownik

Jeden z moich znajomych niedawno mi się zwierzył że też to kupił. Nie gadałem z nim od jakiegoś czasu ale przy okazji zapytam jak u niego to się sprawdziło.
#2017-10-09 09:41:49 

Bullet

Użytkownik

Ja nie wiem jak z tymi suplementami – może lepiej niż z olejkami do wcierania. Ja sobie kiedyś taki kupiłem, robiłem te okłady z ciepłego ręcznika i poza miłymi doznaniami to centymetry bez zmian.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015