#2017-11-23 07:33:28 

Gąska

Użytkownik

Cześć wszystkim, potrzebuję namiarów na niedrogą firmę zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych dla pośrednictw finansowych i blogów o finansach. Potrzebuję czegoś sprawdzonego i w pełni profesjonalnego, amatorskie oferty nie wchodzą w grę. Zapraszam do pisania.
#2017-11-23 08:59:41 

Mikuś

Użytkownik

Dlaczego nie chciałabyś skorzystać z pomocy kogoś kto nie ma firmy ale wie co i jak? Byłoby taniej.
#2017-11-23 10:08:17 

Gąska

Użytkownik

Nie chodzi o to żeby było taniej, ale żeby było skutecznie. Jestem w stanie wydac wiecej żeby uzyskać odpowiedni efekt - to raz. Dwa, materiału jest bardzo dużo bo bynajmniej chodzi o jakąś małą firmę. Nie jest to korpo ale trochę ludzi zatrudnia i ma nawet własne produkty i spore zaplecze.
#2017-11-23 12:36:31 

sporysz

Użytkownik

Witam. W zeszłym roku znalazłem sensowną firmę mającą w ofercie pozycjonowanie stron, tutaj masz namiary: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/. Mają bardzo dobre opinie w sieci i wiedzą na czym polega współrpaca z dużymi firmami. Sam taką reprezentuję w kwestii reklamy toteż spodobał mi się profesjonalizm i terminowość. Efekt bardzo dobry bo przekroczył nawet nasze oczekiwania odnośnie wyświetleń stron, przełożenie na sprzedaż jest trwałe czyli wiele osób stało się stałymi klientami. Firma godna polecenia i z pewnością warta uwagi.
#2017-11-23 15:04:00 

Gąska

Użytkownik

Bardzo dziękuję za tyle informacji, na pewno sprawdzę ofertę :). Temat pozostawiam otwarty, może pojawia się jeszcze jakies propozycje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015