#2017-12-18 11:40:12 

Mikuś

Użytkownik

Szukałem sklepów sportowych ze sprzętem rowerowym i znalazłem kilka stron, ale w żaden nie spełnił moich wymagań. Zależy mi na darmowej (albo taniej) wysyłce i na markowych akcesoriach. Dodam, że chcę kupić komplet opon i kask. Chciałbym mieć też duży wybór bo mam kilka różnych rowerów. Dzięki z góry za pomoc!
#2017-12-18 14:13:00 

TonnySoprano

Użytkownik

Chyba najbardziej znane takie miejsce to Rowerowy Raj. Nie wiem czy słyszałeś, ale oni mają szybką i tanią dostawę i duży wybór zarówno części jak i akcesoriów. Mnie przekonali, bo jako nieliczni mają dobre opony do modeli szosowych i to w dobrej cenie
#2017-12-18 16:25:58 

Mikuś

Użytkownik

A to jest punkt tylko internetowy czy mają też oddział stacjonarny? Możesz dać jakiś namiar? A i czy mają do miejskich rowerów też części?
#2017-12-18 17:25:00 

TonnySoprano

Użytkownik

Ja zamawiałem tam tylko online z dostawą do mojego domu i z tego co wiem na terenie całej Polski dostarczają. Tutaj masz link - to internetowy sklep rowerowy dostępny na stronie http://rowerowy-raj.pl/. Możesz sobie zobaczyć do jakich konkretnie modelów tam znajdziesz części. Ale na pewno do tych bardziej popularnych miejskich tak. No i akcesoriów i dodatków też dużo mają - kaski dla dzieci i dorosłych, siedziska itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015