#2020-08-20 16:42:04 

TonnySoprano

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów! Niedawno zdałem maturę i poszukuję dobrze płatnej pracy, którą mógłbym wykonywać zdalnie. Zastanawiam się nad zostaniem SEO copywriterem. Cechuje mnie tak zwane „ lekkie pióro” więc myślę, że poradziłbym sobie w tym zawodzie. Jednak teksty SEO to specyficzny temat. Na co powinienem zwrócić uwagę pisząc tego typu treści?
#2020-08-20 17:58:06 

Gąska

Użytkownik

Świat SEO rządzi się swoimi prawami. Na pewno słyszałeś co nieco o słowach kluczowych. Otóż umieszczając je w tekście SEO, nie zapominaj o tym, by nie powtarzały się zbyt często. Zamieszczaj je z wyczuciem i zawsze mając na uwadze czytelnika, który nie powinien być atakowany frazami co kilka wyrazów. To najważniejsza rada.
#2020-08-20 19:00:14 

sporysz

Użytkownik

Skoro masz predyspozycje aby pisać teksty SEO to działaj w tym kierunku. Poszukaj pracy bądź staży czy praktyki, które pomogą Ci zaistnieć w branży. Nic tak nie pomaga w karierze jak zdobywanie cennego doświadczenia.
#2020-08-20 20:36:46 

Nakrochmalona

Użytkownik

Mam dla Ciebie bardzo przydatny artykuł https://marketing-portal.pl/jak-pisac-teksty-seo/, który omawia najważniejsze kwestie odnośnie SEO copywritingu. Na pewno przyda Ci się solidna porcja wiedzy w tym temacie.
#2020-08-20 23:15:00 

zastępowa19

Użytkownik

Unikalność, unikalność … i jeszcze raz unikalność. Tym powinny cechować się Twoje teksty SEO. Co najważniejsze, algorytmy Google obecnie rozpoznają, czy tekst nie został skopiowany z innej witryny, a strony zawierające cudze teksty, ocenia po prostu niżej. Mając więc na uwadze czytelników, jak i algorytmy, warto zadbać o to, by tworzyć wysokiej jakości, unikatowe treści.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015