#2020-10-13 10:01:59 

Marmolada

Użytkownik

Jaki rodzaj oswietlenia łazienkowego preferujecie? Ścienne czy sufitowe? Ja osobiście jestem zagorzałą zwolenniczką kinkietów, ale jak jest możliwość skorzystania z podtynkowego plafonu, to oświetlenie sufitowe też jest do przelknięcia.
#2020-10-13 11:52:08 

Ethernia

Użytkownik

Mi też strasznie podobają się kinkiety, zwłaszcza te w nowoczesnym wydaniu, na przykład wąskie, prostokątne kinkiety, które wyglądają jak uchwyty do przytrzymania się przy wychodzeniu z wanny. Coś takiego, jak te prezentowane na tej stronie. Ogólnie, jeśli szukasz koncepcji na oświetlenie do łazienki to w tym serwisie znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację takiego wnętrza.
#2020-10-13 12:05:40 

Mikuś

Użytkownik

Kinkiety to bardziej jako ozdoba. Jak chceszzeby bylo nie tylko ladnie ale i praktycznie, musisz zainwestowac w porzadne oswietlenie sufitowe zwlaszcza nad umywalka. Bez tego w lazience nigdy nie bedzie super jasno.
#2020-10-13 13:34:07 

dachówka

Użytkownik

Uwielbiam oświetlenie ścienne, bo ono tworzy niepowtarzalny klimat. We wspomnianej już wcześniej hurtowni znalazłam całą kategorię z lampami ściennymi i kinkietami. Pod tym adresem masz lampy ścienne od dziesiątek różnych producentów, w różnych kolorach, stylistyce wykonania, o różnej wielkości, także łatwo znaleźć coś, co pasuje do konkretnego wnętrza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015